Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama

BÖLGESEL ZAYIFLAMA

 

Bölgesel Zayıflama
Beslenme alışkanlıkları, genetik yapı ve diğer çeşitli etkenlerden dolayı, vücudun göbek, bel, basen gibi bölgelerinde diğer bölgelere oranla daha fazla yağlanma meydana gelmektedir. Bazen diyet ve spor gibi aktivitelerle bu fazla yağları yakmak mümkün olurken çoğu kez sonuç hiç değişmemekte ve farklı tedavi yöntemleri uygulanmaktadır.

Bölgesel zayıflama, vücudun farklı bölgelerinde oluşan yağ fazlalıklarının azaltılmasını sağlayan yöntem ve uygulamaların tümünü kapsamaktadır.

Bölgesel incelme yöntemleri ile yağ hücrelerinin parçalanarak katı halden sıvı hale geçmesi sağlanır ve yağlar vücut tarafından kullanılarak yakılmış olur.

Bölgesel zayıflama amacıyla, mezoterapi, kavitasyon, lipoliz gibi ameliyatsız yöntemlerin yanı sıra liposuction gibi çeşitli cerrahi yöntemler kullanılmaktadır. Ayrıca, bölgesel incelmeyi sağlayan çeşitli cihaz ve teknolojiler de mevcuttur.

İstanbul Bölgesel Zayıflama incelme , Anadolu Yakası Bölgesel zayıflama incelme, Üsküdar Bölgesel zayıflama incelme, Kadıköy bölgesel zayıflama incelme

Poliklinik Adresi: Anadolu Yakası Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi Üsküdar Halk Caddesi No:16/2 Üsküdar-İstanbul

 

Paylaş:
Bölgesel Zayıflama için Bize Mesaj Bırakabilirsiniz.