TR / EN      
Gençlik Aşısı (Derin)

HİZMETLERİMİZ

ANASAYFA / HİZMETLERİMİZ / Gençlik Aşısı (Derin)

Gençlik Aşısı (Derin)

Gençlik Aşısı Kimlere Uygulanabilir?

20 yaşından itibaren tüm cilt tiplerine uygulanabilir. Bio-Expander hem cildin görünen yüzeyini yenileme, nemlendirme ve ışıltı kazandırma hem de elastikiyet kaybı, doku erimesi, yüzdeki çökmeler gibi volüm ihtiyacı olan bölgelerde kullanılmaktadır. 

IAL Sistem versiyonu ise hacim değil nemlilik ve parlaklık içindir. Herhangi bir cilt sorununuz olmasa dahi sadece daha canlı parlak ve gergin bir cilt için uygulanabilir.
 

Genclik Asisi - Derin Uygulama (Bio-Expander)

Volüm ve gençlestirme etkisini bir arada yapabilen bir malzemedir.

Yüz şeklinin dengeli volumetric yapilandirilmasinda bir yenilik olan Bio-Expander; yapisal ozelliginin sahip olduğu elastikiyet sayesinde cilt altina kolaylikla yerleştirilerek son derece naturel bir görüntü elde edilmesini sağlar.Protein ve Nucleik asit icermediginden son derece saglikli ve guvenilir ozellige sahiptir.Fazla miktarda su baglama ozelligi sayesinde cildin naturel hareketlerini bozmadan yayilim gerceklestirir ve yumusaklik ozelligi sayesinde flexibilite saglar.

Konsantre içeriğinden dolayı da tum konsantre urunler gibi cok daha az miktarda kullanilarak ayni etkiyi yaratabiliyor.
 

Hangi Bolgelere Uygulanir?

Yanak boşlukları alın kenarları ,yüzün volum gerektiren alanlarındaki bosluklar :yanak bölgesi,elmacık kemikleri,nazolabial çizgiler, çene bölgesi ,çene ovali ,dekolte ,el üstleri ve alın bölgelerinde rahatlıkla uygulanmaktadır
 

Kimlere Uygulanır?

20 yaş üzerindeki herkeze uygulanabilir.
 

Kaç Kur Uygulanır ve Dayanıklılığı Ne Kadardır?

15 gün arayla 2 kez uygulanan seansların sonucunda, 6-8 ay sonunda yeniden 1 seans uygulama etkinin sürekliliği açısından yararlı olacaktır.