TR / EN      
Bölgesel Zayıflama

HİZMETLERİMİZ

ANASAYFA / HİZMETLERİMİZ / Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama

BÖLGESEL ZAYIFLAMA

 Günümüz modern dünyasında teknolojinin gelişmesi ile birlikte efor seviyesine ve hareket kısıtlılığına bağlı olarak harcanılan kalori miktarları gözle görülür biçimde azalmaya devam etmektedir. Sadece teknolojinin etkisiyle hareket kısıtlılığı değil, beslenme düzeni, şekli ve miktarı, hormonal denge, genetik yatkınlık, psikolojik faktörler ve ilaç kullanımı gibi pek çok etken vücudumuzda yağ hücrelerinin depolanmasını ve buna bağlı olarak kilo alımını yaygın hale getirir.

 Alınan kiloların verilmesi için yapılan diyetlerin düzenli yürütülememesi ve sportif faaliyetlerde istikrarlı davranamama sonucu fazla kilolardan kurtulmak, bireyler için oldukça zorlu bir hal alır ve maalesef fazla kilolar çeşitli sağlık sorunlarına yol açabilir.

 Gelişen teknoloji ve araştırmalar fazla kilolardan kurtulmak için alternatif çözümler sunar. Bölgesel incelme ve zayıflama ile ihtiyaç duyulan bölgelerde gözle görülür toparlama ve sıkılaşma sağlanırken, selülit görünümünün ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Tüm bunları sağlayan uygulama ve tedavi yöntemlerinden birkaçı şunlardır: